Menu

Czas, start!

10 listopada 2017 - motywacja
Czas, start!

Moje drogie, czas mojej diety powoli dobiega końca. Wiele Wam zawdzięczam, mam nadzieję, że jakoś Wam pomogłam, że uczyłyście się na moich błędach, tak jak ja na Waszych.

Czuję, że naprawdę jestem nową osobą.

Jestem piękna, atrakcyjna, pewna siebie. Zdrowa. W dobrej formie. Wiem co należy jeść, a czego unikać. Nie wstydzę się swojego ciała, dobrze czuję się wśród ludzi.

Pomogła mi w tym Limvena, 3 koktajle, które potrafią zmienić człowieka nie do poznania. Jeżeli ciągle się wahacie, przestańcie i weźcie sprawy w swoje ręce!

Limvena to ogromna pomoc, dla osób takich jak ja, potrzebujących wsparcia, czegoś co pomoże wyrobić sobie odpowiednie nawyki, co sprawi, że przywiązuje się większą wagę do swojego ciała.

Dzięki Limvenie zakochałam się, poprawił się kontakt z moim dzieckiem. Niby zwykłe koktajle odchudzające, a tak naprawdę wpłynęły na moją osobę i na całe moje życie. Ciągle będę walczyła, gdyż póki co mam za sobą zwycięską bitwę, lecz wojna nadal trwa. I wiem, że tę wojnę wygram ja. Wygram ją, gdyż walczę z Limveną u mojego boku.