Menu

Jesteś piękna!

10 listopada 2017 - koktajle, motywacja
Jesteś piękna!

Nie da się opisać, jak pięknie brzmią te słowa, wypowiedziane przez nowo poznaną osobę. Tym bardziej, gdy jest to osoba przeciwnej płci, do tego wyjątkowo przystojna osoba.

Marek wrócił do swojej żony. Bolało. Jednak zawdzięczam mu wiele, pokazał mi, że mogę być uważana za atrakcyjną kobietę, że mogę być myślami innej osoby.

I chyba tak się dzieje. Jestem osobą nierozchwytywaną, jednak czuję, jak mężczyźni zawieszają na mnie wzrok. Szczególnie spodobało mi się to u Janka, który zachwycił mnie swoimi niebieskimi oczami.

Wyjątkowość chwili wzmacnia miejsce, w jakim usłyszałam od niego, że jestem piękna. Na siłowni. Spocona, zmęczona, on powiedział, że jestem piękna.

Zaprosił mnie na obiad. Cóż to był za obiad! Pewnie zaskoczy Was tak jak i mnie fakt, że i on stosował Limvenę! Pokazywał mi swoje zdjęcia, gdy ważył ponad 100 kilogramów. Inaczej patrzy się na swoją metamorfozę, niż na zmianę innej osoby. Po nim dokładnie widzę, że Limvena potrafi zdziałać cuda! Janek odchudza się ponad pół roku i udało mu się zrzucić 30 kilogramów, przy czym on postawił jeszcze na mięśnie. I to jakie mięśnie!

No i widzicie drogie Panie, nie pozostaje nic innego, jak tylko przekonać swoich mężczyzn do Limveny, niech poznają jej zbawienne skutki! J