Menu

Limvenowe smaki

10 listopada 2017 - koktajle
Limvenowe smaki

Parę z Was, pytało się mnie o smak koktajli Limveny. Trochę trudno je określić, jednak postaram się zrobić to najlepiej jak potrafię J

Truskawka: Kojarzy mi się z latem, z błogim czasem młodości spędzonym w moim domku na wsi, gdzie codziennie rano zbierałam truskawki, z których moja mama robiła soki, konfitury, ciasta. Trudno w to uwierzyć, jednak Limvena truskawkowa naprawdę smakuje na truskawę, nie tak jak chemiczne soki czy galaretki.

Wanilia: mmm… wanilia… cudowny aromat, delikatny, idealny na poranek. Ma bardzo bogaty smak, mogę go porównać do lodów waniliowych- taki to pomocny zamiennik zakazanego deseru. Przyznam się, świetnie pasuje do ciastek owsianych. Wiem, że nie powinnam tego robić, jednak w sobotę pozwalam sobie na chwileczkę zapomnienia….

Czekolada: Daje kopa. Czekolada Limveny potrafi zastąpić zwykłą tabliczkę czekolady. Naprawdę , nie sądziłam, że te koktajle mogą mieć aż tak wyrazisty smak, że będzie je można pić z przyjemnością.

Dziewczyny, mam nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu przekazałam Wam jak smakuje Limvena i że dzięki temu przekonacie się do niej, bo naprawdę warto. Widzę to po sobie, po mniejszych ubraniach, po ładniejszej sylwetce i po kolejnych dwóch w tym tygodniu kilogramach mniej J.