Menu

Pytania i odpowiedzi

10 listopada 2017 - o mnie, odchudzanie
Pytania i odpowiedzi

Wiele z Was zadaje mi pytania na temat diety, na temat kosztów całej zabawy, na temat skutków ubocznych. Cały czas staram się jak najlepiej odpowiadać na nurtujące Was pytania.

Dieta z Limveną nie należy do najdroższych. Jestem matką samotnie wychowującą dziecko dwudziestego pierwszego wieku i daję sobie spokojnie radę, przy moich niedużych dochodach.

Limvena starcza na długo, podczas diety staram się nie wydawać pieniędzy na zbędne produkty (zapomnijmy o ostatniej wpadceJ). Tak właściwie, życie na diecie z Limveną wychodzi taniej, niż wcześniej.

Skutki uboczne? Brak. Jedynie początki były trudne, kiedy organizm musiał przyzwyczaić się do nowego stanu, jednak problemy z jelitami trwały tydzień i nie były one dokuczliwe.

Efekty? Moje drogie są! I to jakie! Naprawdę schudłam ponad 10 kilogramów w ciągu 3 miesięcy. To niezwykłe i wspaniałe uczucie! Osiągnęłam to przede wszystkim dzięki Limvenie, która na początku pomagała mi zapanować nad niezmniejszającym się apetytem, a teraz ciągle wspomaga pracę mojego organizmu i powstrzymuje efekt jo-jo.

Jeżeli ciągle się wahacie, uwierzcie mi, nie ma sensu się wahać. Z każdym dniem poświęconym na zastanawianie, jesteście dzień dalej od wymarzonej sylwetki, a to chyba właśnie o nią w tym wszystkim chodzi, prawda? J