Menu

Fivren oczyszczanie organizmu

23 kwietnia 2018 - Oczyszczanie organizmu

Kuracja Fivren składa się z trzech produktów, czyli Anti Parasite, Detox Fibre, a także Detox Tea. W celu osiągnięcia, jak najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie wszystkim wyżej wymienionych suplementów. Czas trwania kuracji powinien trwać 90 dni. Najlepiej powtarzać ją dwa razy do roku. Kuracja zalecana jest dla osób, które pragną skutecznie oczyścić organizm z toksyn oraz pasożytów, a także poprawić funkcjonowanie całego organizmu. Jest to prosty i szybki sposób na wyeliminowanie z organizmu szkodliwych związków i nadmiaru wody. Dodatkowo kuracja usprawnia pracę narządów wewnętrznych. Poprawia się funkcjonowanie żołądka, jelit oraz nerek. Produkty wspomaga perystaltykę jelit, co przyspiesza metabolizm. Kolejną zaletą jest lepsze przyswajanie składników odżywczych. Organizm staje się wyraźnie wzmocniony. Kuracja dodaje sil witalnych oraz energii do działania. Ponadto wspiera zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz utrzymanie właściwej wagi. Dzięki tym produktom marzenie o pięknej i smukłej sylwetce będzie mogło się spełnić. Oczyszczenie jelit jest procesem złożonym oraz skomplikowanym, więc ważne jest, aby wybrać do tego renomowane produkty. Kuracja Fivren cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które przeprowadziły kurację. Zaobserwowały one wzrost wydolności, spadek wagi, a także lepszą pracę jelit. Niektóre osoby odnotowały nawet wyeliminowanie problemów skórnych, czy też lepszą regenerację podczas snu.

Fivren Stosowanie

Stosowanie produktów jest bardzo proste. Pierwszym etapem jest Anti Parasite, który usuwa pasożyty, toksyny i złogi kałowe. Okres suplementacji wynosi 30 dni. Przez pierwsze 10 dni należy spożywać po 2 kapsułki jednorazowo (na czczo, około 2 godzin przed posiłkiem). Przez kolejne 20 dni można zwiększyć jednorazową dawkę do 4 kapsułek. Należy popijać je niegazowaną wodą.
Kurację Detox Fibre należy rozpocząć od spożywania połowy miarki. Należy wsypać ją szklanki i rozpuścić w letniej wodzie. Suplement trzeba wypić natychmiast po rozpuszczeniu. Po 7 dniach kuracji zaleca się zwiększenie dawki do pełnej miarki. Produkt również należy stosować na czczo (na około 20 minut przed posiłkiem).
Detox Tea, to herbata, którą zaleca się spożywać około 1-2 godziny przed snem. Należy zalewać ją gorącą, ale nie wrzącą wodą. Produkt nie zawiera w swoim składzie kofeiny, więc nie trzeba obawiać się o problemy ze snem. Przez pierwsze 6 dni herbatę należy zaparzać przez 1-2 minuty. Po tym czasie można wydłużyć czas zaparzania do 4-6 minut. Nie należy pić naparu po czasie 2 godzin od zaparzenia.

Więcej na stronie producenta: fivren.com